צאלה שרון

portrait

צאלה שרון

נעים להכיר, אני צאלה ואני פסיכותרפיסטית בגישה אקזיסטנציאליסטית (קיומית)

תחום עיסוק:

פסיכותרפיסטית בגישה אקזיסטנציאליסטית (קיומית)

מיקום:

טיפול בתל אביב ואון ליין

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
 • אודות

  נעים להכיר, אני צאלה ואני פסיכותרפיסטית בגישה אקזיסטנציאליסטית (קיומית).
  ב-14 שנים האחרונות עבדתי בתפקידי ניהול בעמותות המסייעות לנשים ולילדים בסיכון.

  בחרתי להיות מטפלת כי כשאני הייתי בטיפול, הרגשתי שהמטפלת שלי תמיד שם בשבילי, שהיא עוזרת לי לראות את עצמי בהיר יותר, מדויק יותר. הטיפול עזר לי להתמודד עם טראומות עבר, להבין את הדפוסים שלי, את המקור שלהם ולהיפרד מאלה שכבר לא משרתים אותי או אפילו פוגעים בי.הרגשתי שהטיפול עוזר לי לייצר חוסן ולהתנהל טוב יותר בעולם. הטיפול עזר לי לגבש את הזוגיות וההורות שלי, לעשות בחירות קריירה אמיצות ולהיות שלמה יותר עם עצמי ועם הבחירות שלי.

  אני מטפלת בנשים בתקופות מורכבות – גירושים, אובדן, דיכאון ומורכבויות חיים שונות ומגוונות כמו התמודדות עם קשיים בזוגיות, במשפחה, בהורות, במהלכי קריירה, תחושות בדידות, התלבטויות, חוסר ביטחון, הגשמה, משמעות.

  למדתי פסיכותרפיה כי אני רוצה להיות שם בשבילך, לעזור לך במסע שלך להיות בטוב עם עצמך, עם החיים שעברת, שאת עוברת ושעוד תעברי. להבין איתך לאן את רוצה להגיע ולעזור לך להבין איך נכון עבורך להגיע לשם. לעזור לך להיות שלמה.
  את מוזמנת להתקשר לשיחת היכרות בה תספרי לי למה את בוחרת להגיע לטיפול דווקא עכשיו ומה המטרות שהיית רוצה להשיג בטיפול ואני אוכל לספר לך על תהליך הטיפול והגישה הטיפולית.
  נוכל להיפגש בזום או בקליניקה הנעימה שלי בתל אביב, על מנת שתוכלי לוודא שאת מרגישה איתי בנוח ומאמינה שאני המטפלת הנכונה עבורך.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  בוגרת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים.

 • התמחות וניסיון מקצועי


  תפקידי ניהול, אסטרטגיה, שיווק וגיוס משאבים בארגונים חברתיים:

  • מסיל”ה סיוע וטיפול סוציאלי לקהילת מבקשי המקלט – סיוע לילדים עם צרכים מיוחדים, ילדים בסיכון, נשים במעגל האלימות, שורדי ושורדות סחר בבני אדם ועבדות שנחטפו ועונו בסיני.
  • עמותת מצמיחים – הפחתת אלימות בבתי ספר.
  • עמותת רוח נשית – עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות.
  • תפקידי ניהול שיווק ופיתוח עסקי בתנובה ומי עדן.