ענת פרלמן נמני

portrait

ענת פרלמן נמני (קנדידט)

פסיכותרפיסטית דינמית מוסמכת, מאמינה באדם וביכולתו להשתנות

תחום עיסוק:

פסיכותרפיה דינמית נוער ומבוגרים, הדרכת הורים, ליווי רגשי תומך למטופלות פריון.

מיקום:

להבים/ אונליין

 • אודות

  שמי ענת, נשואה לנדב, אמא לאורי וליבי. מתגוררת עם משפחתי בלהבים שבנגב וכיום מטפלת בקליניקה פרטית בנוער ובמבוגרים. אוהבת את עבודתי ומסורה לה. עבדתי לאורך השנים עם נוער, מבוגרים ומשפחות. מאמינה באמונה שלמה שלכל אחד מאיתנו הזכות החופשית לנהל את חייו בשליטה מלאה ובמודעות. לעיתים יש מכשולים בדרך עליהם ניתן להתגבר. אני כאן לתהליך אמיתי בדרך לשינוי, ליציאה ממשבר, לשנות דפוסים מעכבים. מזמינה אתכם להגיע להתייעץ, ולחשוב בייחד איך מתקדמים.

   

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  M.A בייעוץ חינוכי אוניברסיטת בר אילן

  פסיכותרפיסטית מוסמכת, בית ספר “תמורות”, בר אילן

  בקליניקה הפרטית אני מציעה טיפול ארוך או קצר מועד (בהתאם לצורך). נותנת מענה במצבי דכאון, חרדה, משברי חיים, דילמות מגדריות ונטיה מינית, קשיים חברתיים או תעסוקתיים, קשיים הוריים, הדרכת הורים וליווי רגשי לכל שלבי ההורות כולל נסיונות להרות וטיפולי פוריות ועוד.

 • התמחות וניסיון מקצועי

  התחלתי את דרכי במערכת החינוך, כאשר בשמונה השנים האחרונות עבדתי כיועצת עם נוער בסיכון. נחשפתי וטיפלתי בתחלואה נפשית, משפחות ונערים במצבי משבר או מצוקה, מצבי סיכון שונים, בצמתים השונים של קבלת החלטות ועוד. מתוך עבודתי ומתוך התשוקה לטפל, יצאתי ללימודי פסיכותרפיה. סיימתי את הלימודים וההתמחות (טיפול דינמי פרטני לנוער בסיכון בתיכון בחולון) והקמתי קליניקה פרטית בביתי.