אושרית איוניר

portrait

אושרית איוניר

מאמינה ששילוב בין גישות טיפוליות שונות יכול להביא לדרכים יצירתיות לפתרון בעיות.

תחום עיסוק:

פסיכותרפיסטית ומטפלת התנהגותית רגשית

מיקום:

רעננה וטיפולים אונליין

 • אודות

  במהלך החיים רובנו עוברים משברים שונים שמלווים בתחושות קשות ולרוב איננו מספרים על כך לאיש. אותן תחושות לעיתים פוגעות בתפקוד היום יומי ובאושר שלנו. מניסיוני המקצועי, ההחלטה לקבלת עזרה לא פשוטה וכרוכה בלבטים רבים :”זה אומר שאני לא בסדר?”, “אולי זה יעבור לבד?”, “אני בכלל צריך את זה?”, “מה יגידו?”, “אין לי דברים יותר חשובים לעשות עם הכסף?”

  אלו שאלות חשובות ולגיטימיות ומהוות את הצעד הראשון לשינוי.

  אני מזמינה אותך לבוא לפגישת היכרות עימי, לשוחח על הקשיים ולמצוא דרך להביא להקלה בכאב.

  אני מטפלת באנשים שמעוניינים לעשות את השינוי בחייהם, שרוצים להבין ממה נובעים הקשיים. עוזרת להם לקבל תשובות לשאלות המטרידות אותם ולהרגשה טובה יותר עם עצמם בסופו של תהליך.

  הטיפול מותאם אישית לכל אחד ונערך ללא ביקורת או שיפוטיות ובשיח בגובה העיניים. יחדיו נבנה קשר כן ואמפתי שבו המטופל יוכל להתבונן על חייו מזווית חדשה תוך כדי צמיחה והתפתחות אישית.

  בגישה הטיפולית שלי יש התמקדות ב”כאן ועכשיו” של המטופל תוך השמת דגש על גילוי האני האותנטי שלו דרך תחושותיו ומכאוביו מעצם קיומו בעולם וכן שיקוף חוזקותיו וכוחותיו הפנימיים שיעזרו לו בהמשך דרכו.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  תחומי טיפול: חרדות, דיכאון, בדידות, משבר זהות, קשיים בזוגיות, דילמות וקבלת החלטות וקשיים במיומנות חברתית.

  אני מתמחה בפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי (קיומי), בוגרת מסלול תעודה מסמינר הקיבוצים וכן בטיפול התנהגותי רגשי (LI-CBT), מכון וינגייט. 

 • התמחות וניסיון מקצועי

  מטפלת במתבגרים (16+) ובמבוגרים. בעלת ניסיון תעסוקתי הן בקליניקה פרטית והן במגזר הציבורי במרכז לבריאות הנפש לב השרון. פסיכותרפיסטית מוסמכת וחברה באיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה. בוגרת לימודי LI-CBT וחברה באגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגות בעצימות נמוכה.