אוסנת טלמור

portrait

אוסנת טלמור

פסיכותרפיסטית ומטפלת ריגשית בגישה אקזיסטנציאליסטית. משלבת גם גישות נוספות.

תחום עיסוק:

טיפול רגשי וליווי במשברי החיים לצעירים ומבוגרים.

מיקום:

תל אביב | עמק חפר | טיפול אונליין

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
  • אודות

    אני אוסנת ואני פסיכותרפיסטית המטפלת בגישה האקזיסטנציאליסטית בשילוב עם היבטים מגישות שונות. אני מביאה איתי ניסיון תעסוקתי עשיר ממספר דיסציפלינות ובניהן הוראה בתיכון לנערים ונערות המתמודדים עם קשיים רגשיים ונפשיים, לצד ניסיון חיים עשיר הכולל מגורים בניו יורק לתקופה של יותר מעשור והורות לשלושה בוגרים צעירים.
    ניסיוני המקצועי כולל טיפול בבוגרים צעירים ומבוגרים המתמודדים עם מצבי חרדה, דיכאון, פוסט טראומה, גיבוש זהות, ערך עצמי נמוך, תחושת תקיעות בחיים, קשיים ביחסים בינאישיים ועוד. בעלת ניסיון טיפולי הן בקליניקה פרטית והן במגזר הציבורי, במרכז לבריאות הנפש לב השרון, ובעמותה לנפגעי פעולות איבה.
    אני מאמינה שהטיפול הוא הזדמנות לשינוי שמטרתו להקל על האדם מול אתגרי החיים, ושבכולנו טמונה היכולת לגדול ולהשתנות. מזמינה אתכם למסע משותף של חיפוש אחר משמעות, בטחון, חופש ואהבה תוך כדי התבוננות בגובה העניים בדרכם בעולם, ללא שיפוטיות או הנחות יסוד.

  • עיסוק והשכלה אקדמיים

    מוסמכת התוכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה ויעוץ אקזיסטנציאליסטי, בסמינר הקיבוצים. בעלת תואר שני באומנות המחשב בבית ספר לאומנות ויזואלית (SVA) בניו יורק, ותעודת הוראה בחינוך המיוחד.