הצהרת נגישות

עמותת איגוד ישראלי רב-תחומי לפסיכותרפיה, נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק למקבלי שירותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יקבל את השירותים הניתנים לכלל מקבלי השירות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות מבנים

איגוד ישראלי רב-תחומי לפסיכותרפיה הינו עמותה אשר מפעילה, בין היתר, אתר אינטרנט אינפורמטיבי בכתובת https://israelpsychotherapy.org; היא מציעה באמצעותו מידע רלוונטי אודות פעילותה ואודות השירותים המוצעים לחבריה ולקהילת המטפלים בישראל. האיגוד אינו מקיים פעילות שוטפת במבנים כלשהם. במקרה של אירוע נקודתי הכולל קבלת קהל (כגון כנס), הסדרי הנגישות יימסרו בנפרד בצמוד לפרטי האירוע.

שירות לקוחות ויצירת קשר נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש

מתקיימות הדרכות להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

בנוסף למספרי הטלפון והפקס המפורסמים באתר, קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו לפי המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

תפעול האתר ועזרי נגישות

באתר בוצעו התאמות מיוחדות לצורך הנגשתו עבור נעזרים ובעלי מוגבלויות, להלן רשימה חלקית:

כמו כן, באתר מוצב תפריט הנגשה שביכולתו להקל על הקריאה:

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

חרף המאמצים הרבים לאפשר גלישה מונגשת באתר, ייתכן ויתגלו בו דפים או רכיבים שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסיה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.

פרטי רכזת הנגישות בעמותת איגוד ישראלי רב-תחומי לפסיכותרפיה