אסנת בר-אור

portrait

אסנת בר-אור (קנדידט)

מטפלת ומתרגלת מדיטציה

תחום עיסוק:

פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס

מיקום:

פרדס חנה + זום

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
 • אודות

  אני פסיכותרפיסטית עם ניסיון חיים בתהליכי יצירה, שינוי והתפתחות. אני מאמינה שאנחנו יכולים להיות שחקנים פעילים בעולמנו ולהיות הגרסה המיטבית של עצמנו. במילים אחרות, יש באפשרותנו להסיר קליפות, חסימות ושריונות ולהיות פשוט מי שאנחנו.

  אני מזמינה אתכם לקחת חלק בתהליכי שינוי והתפתחות אישית, להיטיב את תחושת הרווחה האישית, המשפחתית והמקצועית, לפרוח ולפעול בעולם מתוך תבונה, שקט וחמלה.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  אני בוגרת תואר ראשון ושני באמנות וצילום מאוניברסיטאות בארה”ב, ושל מכון מנדל למנהיגות חינוכית בירושלים.
  כמו כן, אני בוגרת בית ספר לפסיכותרפיה גופנית נפשית מבוססת מיינדפולנס של מרכז שילוב, שבחסות היחידה ללימודי המשך, אוניברסיטת חיפה, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות. התעודה שקבלתי בסיום הלימודים מוכרת ע”י האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה.

  במהלך השנים יצרתי והצגתי עבודות צילום בתערוכות רבות, בארץ ובחו”ל, יזמתי פרויקטים רבים המשלבים אמנות עם עשייה חברתית, ובמשך כ-10 שנים, הייתי בצוות המוביל של שתי עמותות הקושרות בין עשייה תרבותית לחברתית. כמו כן, לימדתי במוסדות להשכלה גבוהה צילום, אמנות, אקטיביזם, רב-תרבותיות ודיאלוג.
  על  שנים אלו של פעילות יוצרת הפועלת לשינוי וריפוי, ניתן לראות עוד באתר שלי צילום ואמנות בחברה אזרחית >

 • התמחות וניסיון מקצועי

  במשך 3 שנים עבדתי כמטפלת עם נשות צוות ביה”ס משעולים בעתלית. כמו כן, טיפלתי במשך שנה במדור להתמכרויות שבמחלקת הרווחה בחדרה.

  כיום אני עובדת כעצמאית בקליניקה בפרדס חנה.