ד”ר אלי שרון

portrait

ד”ר אלי שרון

ד"ר אלי שרון, פסיכותרפיסט, מטפל זוגי, משפחתי ופרטני.

תחום עיסוק:

טיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, מומחיות מיוחדת במשברים זוגיים, טיפול במתבגרים ובסוגיות של נטיה מינית

מיקום:

מרכז, סביון

  • אודות

    ד”ר אלי שרון, פסיכותרפיסט, מטפל זוגי, משפחתי ופרטני. עובד ברוח הפסיכותרפיה ההומניסטית מתוך הפרספקטיבה המערכתית בגישה הממוקדת קצרת המועד. מקבל לקוחות ועובד בקליניקה פרטית.

  • עיסוק והשכלה אקדמיים

    MA  בלימודי משפחה, תואר ד”ר P.hd, בוגר תכנית בת 3 שנים לפסיכותרפיה זוגית ומשפחתית, מרצה בסוגיות של זוגיות ושל הטיפול במשפחות החדשות באקדמיה (האקדמית תל אביב יפו בתכנית MA ללימודי משפחה, אונ’ חיפה במסגרת לימודי חוץ במחלקה לחינוך ועוד) ובמסגרות על-אקדמיות. מוסמך האיגוד הבינלאומי לטיפול משפחתי (IFTA) והאיגוד האירופי לטיפול משפחתי (EFTA), מוסמך המועצה העולמית לפסיכותרפיה (WCP), מטפל מוסמך ומדריך מוסמך מטעם האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת ומטעם האגודה ליעוץ טיפולי-פסיכותרפיה הומניסטית (איל”ט). חבר באיגוד האמריקאי לטיפול זוגי ומשפחתי (AAMFT), חבר באיגוד האירופאי לפסיכותרפיה (EAP) וחבר האגודה הרב תחומית לפסיכותרפיה.

  • התמחות וניסיון מקצועי

    אני עוסק בטיפול המשפחתי עם מומחיות מיוחדת לטיפול במשברים זוגיים ובסוגיות של איכות הזוגיות, משברי גירושין ומשפחות בפרק ב’, מומחה בטיפול עם מתבגרים ועם משפחות עם מתבגרים וכן בעבודה עם סוגיות של התפתחות אישית במעגלי החיים השונים וגילויי קושי אישי ובין אישי. מומחה בעבודה עם סוגיות של נטיה מינית וזהות מינית הן בהיבט של היחיד והן בהיבט זוגי ומשפחתי. התמחות בעבודה עם משפחות בוגרות וביחסים בין הדורות. לאחר שנים של עבודה כפסיכותרפיסט במכון מקצועי מוביל להוראה ולטיפול ביחיד, בזוג ובמשפחה, וכן התמחות במסגרות ציבוריות ובקליניקה הפרטית.