ראומה כהן

portrait

ראומה כהן

פסיכותרפיסטית ומטפלת גוף-נפש.

תחום עיסוק:

טיפול רגשי בגישה האקזיסטנציאליסטית (קיומית), מאמנת כושר ומטפלת בשיטה של עבודת גוף ושיח.

מיקום:

תל אביב/אונליין.

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
 • אודות

  שמי ראומה והתשוקה שלי היא בראש ובראשונה לעזור לאנשים. בקריירה המקצועית נמשכתי באופן טבעי לנטייה הטיפולית עם לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ופסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית. אך תמיד היה שם גם צד נוסף, הצד הגופני, זה שלקח אותי ללימודי אנטומיה, הכשרה למאמני כושר, אימון לנשים בהריון ואחרי לידה וכיום סטודנטית לפסיכותרפיה גופנית. לאורך השנים הבנתי שאלו לא שתי דרכים נפרדות, אלא ביטויים שונים של אותה הדרך.

  בין אם זה מפגש טיפולי או אימון, אני מאמינה בבניית קשר, מערכת יחסים הבנויה על אמון והדדיות. רואה בראש הטיפול את החשיבות ביצירת מרחב מוגן נטול מסכות, קטלוג ושיפוטיות.

 • התמחות וניסיון מקצועי

  מטפלת רגשית בפסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית. מטפלת בקליניקה פרטית, טיפולים הממוקדים בנפש האדם. מטפלת במבוגרים (מעל גיל 18) המתמודדים עם קשיי היום יום, חרדות קיומיות, דיכאון, משברים, אבל ואובדן, קשיים ביחסים, זהות מינית ומגדרית, באמצעות שיחה. 

  מטפלת בשיטה המשלבת עבודת גוף ושיח. גישה השומרת על האיזון העדין שבין גוף ונפש. היא יוצרת סינרגיה בין העבודה הגופנית לבין החיזוק הנפשי. הטיפול מתאים למי שהמוטיבציה העיקרית היא לטפל בגוף אך הנפש נמצאת שם כחסם וגם למי שצריכ/ה לרפא את הנפש והאימון הגופני הוא כלי עזר. המפגשים מתנהלים בשילוב תנועה ושיחה, בסטודיו או בחוץ.

   מאמנת כושר אישית. מאמנת לאורח חיים בריא בהתכוונות לאיפה שאדם נמצא והמטרות שלו. ניסיון בעבודה עם חולים כרוניים ושיקומיים, נשים בהריון ואחרי לידה.