מיטל פודינסקי עידה

portrait

מיטל פודינסקי עידה

פסיכותרפיסטית ויועצת עסקית

תחום עיסוק:

פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית בשילוב פרקטיקות מתחום הייעוץ העסקי

מיקום:

קליניקה בתל אביב, נאות אפקה א' / טיפול אונליין

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
 • אודות

  שמי מיטל, ואת דרכי בתחום הטיפול התחלתי דווקא בתחום הייעוץ העסקי. במהלך שני עשורים צברתי נסיון רב במגזר העסקי, כולל תפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות בארץ, ייעוץ עסקי למאות עסקים ויזמים, והעברת קורסים והרצאות במוסדות אקדמיים ופרטיים. אהבתי מאוד את עבודת הייעוץ, אך ככל שהתפתחתי והעמקתי את היכרותי עם לקוחותיי, הבנתי שהצמיחה העסקית כרוכה תמיד גם בהתפתחותם האישית, הרגשית והנפשית של בעלי העסקים, ולכן, החלטתי ללמוד פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית (קיומית).

  כיום בקליניקה אני פסיכותרפיסטית המטפלת בגישה האקזיסטנציאליסטית, בשילוב פרקטיקות מתחום הייעוץ העסקי. אני מציעה טיפול באמצעות שיח (פסיכותרפיה) – המשלב כלים מתחום הייעוץ העסקי – במקביל לעבודה התפתחותית רגשית. בעיניי, זה השילוב שמוביל למימוש הייעוד ותחושת המשמעות בחיים האישיים והמקצועיים. 

  הגישה הטיפולית שלי היא אינטגרטיבית ומשלבת מגוון גישות וכלים, בהתאם לצרכים הייחודיים של כל מטופל ולעיתוי בו הוא נמצא בחיים. החיבור בין פסיכותרפיה לייעוץ עסקי מוליד טיפול מסוג קצת אחר. זוהי פסיכותרפיה קלאסית, שיש בה גם doing והנעה לפעולה. מצד אחד, חקירה של החוויות הרגשיות של המטופל בעבר ובהווה, ומצד שני, בחינה פרקטית של קידום מטרות החיים המציאותיות שלו. זו עבודה רגשית, דינאמית, ארוכה או קצרת טווח, בשילוב כלים קונקרטיים מהמגזר העסקי שמובילים לשינוי אותנטי ומהותי.

  הטיפול מתבצע באמצעות שיחה, בהדדיות, בישירות כנה, באמפתיה ובניתוח רגיש המגיע מתוך אחריות, סקרנות, מקום למציאות חייו של המטופל, ורצון ללמוד ולהכיר ללא שיפוטיות. 

  המפגש הטיפולי מאפשר תהליך משמעותי של חיבור לעצמי, התמודדות טובה יותר עם אתגרי החיים, וקידום הכלה, חופש בחירה, תנועה, שינוי וצמיחה. בתהליך החקירה המשותף נאתר, במקביל לקשיים הרגשיים, גם את נקודות החוזקה, המשאבים ודרגות החופש של המטופל. נצעד יחד, כשותפים לדרך, נמצא מענה לצרכים רגשיים ונציב מטרות ברות השגה, בשילוב פרקטיקות הניתנות ליישום ע”י המטופל.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  בוגרת המסלול התלת שנתי לפסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית – סמינר הקיבוצים, ת”א

  בוגרת מסלול שנתי למבואות הפסיכולוגיה – סמינר הקיבוצים, ת”א

  BA בתקשורת וניהול – המסלול האקדמי המכללה למנהל

   

 • התמחות וניסיון מקצועי

  מטפלת במבוגרים ובוגרים במגוון התמודדויות רגשיות ואתגרים קיומיים, לרבות: משברי חיים אישיים ותעסוקתיים, דיכאון, חרדה, טראומות בעבר ובהווה, תחשת תקיעות בחיים, קשיים בדימוי העצמי, ליווי בתהליכי התפתחות ושינוי, הגשמת הייעוד ואיתור המשמעות. 

  בהתאם לצורך, משלבת בטיפול ידע ופרקטיקות יישומיות מתחום הייעוץ העסקי.