ישראל ינקלוביץ’

portrait

ישראל ינקלוביץ’

פסיכותרפיסט גוף-נפש

תחום עיסוק:

מבוגרים ונוער בני 16 ומעלה. העצמה אישית, פוסט-טראומה, אלימות במשפחה.

מיקום:

פרדס חנה כרכור

מטפל זה מציע טיפול בעלות מוזלת לנפגעי המשבר
 • אודות

  שלום, שמי ישראל ואני רוצה לעזור לכם להיות מאושרים. זה נשמע אולי שאפתני ולא לגמרי מציאותי, אבל זה לא.

  מה לא מאפשר לנו להיות מאושרים? אנו רגילים לחשוב שחסרים לנו דברים או רגשות חיוביים: אם רק היו לי … אם רק הייתי … אבל כשבודקים מה באמת לא נותן לנו להרגיש טוב, שמים לב שאלו לא חוסרים, אלא רגשות שליליים התקועים בתוכנו זמן רב. מרוב שאנו עסוקים בהם, איננו פנויים לשום דבר טוב.

  אתם מכירים את האנשים האלה שכל הזמן מרגישים מנוצלים, מרגישים שאין להם מספיק כסף בשביל לאפשר לעצמם לעשות את מה שהם רוצים, מרגישים שהחמיצו את ההזדמנות שהייתה להם פעם ועכשיו כבר מאוחר מדי, וכן הלאה?

  בשביל לא להרגיש את הכאבים הללו אנחנו עושים המון דברים: קריירה, חברים, מין, טיולים, רשתות חברתיות, טלפון … שום דבר לא באמת עוזר, כי מה שאנחנו מנסים לעשות הוא לברוח מלפגוש את מה שאנחנו מרגישים וזה לא משנה את הרגש שישנו שם בפנים.

  דווקא חוסר המוכנות לפגוש את החוויה הוא זה שלא מאפשר לה לעבור הלאה! ברגע שנפגוש בה, הדברים יתחילו לזוז, כי רגש הוא דבר דינאמי המשתנה ללא הרף … יוצא מכאן שכל מה שחסר לנו בעצם הוא מפגש עם כלל הרגשות בתוכנו.

  כאן אני נכנס לתמונה ויכול לסייע, משום שנוכחותו של אדם עם כוונה של קבלה, מאפשרת לגעת בדברים שקשה להעז להתמודד איתם לבד.

  קצת על עצמי: בן 46, נשוי ואב לשישה ילדים המתחנכים בבית. תושב כרכור. בוגר הטכניון: בעל תואר ראשון בפיזיקה-מתמטיקה ותואר ראשון נוסף במדעי המחשב, שניהם בהצטיינות, וכן בעל תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב בהנדסה ביו רפואית. כל השנים האלו אני נמצא בתחום ההייטק. בשעות הפנאי שלי אני מצייר ועובד בעץ.

  בתחום הנפש אני עוסק למעלה מעשור. הדחיפה המשמעותית לחקר התחום הגיעה בעקבות תחושה טורדת שאין דרך שכלית לפתרון השאלות הגדולות וכי יש הכרח לתת מקום לרגש על מנת להגיע לאיזון ומנוחה פנימית. שנים רבות השתלמתי בשיטת ימימה. למדתי תנועה ומחול בבית הספר “כל עצמותיי תאמרנה” בירושלים. התנסיתי בהתמקדות ומשם המשכתי ללימודי פסיכותרפייה גופנית-נפשית מבוססת מיינדפולנס במרכז “שילוב” בטבעון.

  צברתי ניסיון של עבודה פרטנית בקונטקסט משפחתי ב”נתיבים להורות”, מרכז לטיפול בפרט ובמשפחה באגף הרווחה של עיריית כפר-סבא. בנוסף, התמחיתי בתחום הטראומה ובתחום של אלימות במשפחה במסגרת המרכז למניעת אלימות במשפחה באגף הרווחה בחריש.

  אני מוכן לצאת איתכם אל הלא נודע בתוככם ולגלות יחד איתכם את הדברים שתמיד ידעתם. היעד – נשמה פועלת ושמחה בגוף בריא!

  המפגשים מתקיימים בקליניקה הפרטית שלי בכרכור.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  פסיכותרפייה גופנית-נפשית מבוססת מיינדפולנס במרכז “שילוב” בטבעון.

  קורס שנתי בהתמקדות במרכז “שילוב”.

  לימודי תנועה ומחול בבית הספר “כל עצמותיי תאמרנה” בירושלים במשך שנתיים.

  שנים רבות השתלמתי בשיטת ימימה.

  תואר שני מאוניברסיטת תל אביב בהנדסה ביו רפואית בהצטיינות.

  תואר ראשון בפיזיקה-מתמטיקה ותואר ראשון נוסף במדעי המחשב בטכניון בהצטיינות.

 • התמחות וניסיון מקצועי

  צברתי ניסיון של עבודה פרטנית בקונטקסט משפחתי ב”נתיבים להורות”, מרכז לטיפול בפרט ובמשפחה באגף הרווחה של עיריית כפר-סבא. בנוסף, התמחיתי בתחום הטראומה ובתחום של אלימות במשפחה במסגרת המרכז למניעת אלימות במשפחה באגף הרווחה בחריש.