אראל בן צדוק

portrait

אראל בן צדוק

מטפל בפסיכותרפיה אינטגרטיבית בגישת האקומי

תחום עיסוק:

פסיכותרפיה אינטגרטיבית בגישת האקומי - גוף, נפש, רוח

מיקום:

בת שלמה, חוף הכרמל

 • אודות

  מלווה תהליכים במגוון גישות מבוססות חוויה, מיינדפולנס ועבודה סומטית (גופנית). משלב בטיפול את עולמות היוגה והמדיטציה, תרגילי ויסות כגון ריכוז ונשימה, עבודת מגע, גוף ומרכיבים מהעולם הבודהיסטי לצד עבודה פסיכולוגית הומניסטית התייחסותית. מתמחה בטיפול בטראומה התפתחותית, מורכבת, דיכאון ומשברים רוחניים. הטיפול כולל פגישות שבועיות, יצירה וליווי של תוכניות המסייעות לתמוך בתהליך הטיפולי באופן רחב. עוסק באינטגרציה פסיכדלית ועבודה עם מצבי עצמי ראשוניים וטיפול מוכוון התקשרות מוקדמת.

 • עיסוק והשכלה אקדמיים

  בוגר התוכנית לתואר שני (MA) בפסיכותרפיה אינטגרטיבית באוניברסיטת חיפה. 

 • התמחות וניסיון מקצועי

  מטפל מוסמך בגישת האקומי, בוגר התוכנית לתרפיה פסיכדלית מטעם ארגון MAPS. לומד, משתלם ומשתמש בכלים נוספים בתחום הפסיכותרפיה מבוססת חוויה : AEDP, פוקוסינג, קונסטלציה משפחתית, ותנועה אותנטית. עוסק בהדרכה פרטנית של מטפלים בתחילת דרכם. אוהב לעבוד עם עולם החלומות בגישה המשלבת עבודת חלקים, גוף וחוויה.

  ניסיון רב בעבודה בקליניקה פרטית, הנחיית קבוצה טיפולית של גברים במעגל האלימות. טיפול בטראומה מסוגים שונים, לרבות פגיעות מיניות בתוך המשפחה וקורבנות של מערכות יחסים נרקיסיסטיות פוגעניות. בעל ניסיון גם בתחום של אינטגרציה פסיכדלית, מחקר, ייעוץ והערכה בתחום זה (Psychedelic Friendly Therapist).